Do góry
Telefonistka: zadzwoń do Liberty 71 303 30 63
Biuro Serwis nr 1 w regionie!
Zadzwoń do Liberty 71 303 30 63

Cel i strategia

Firma Liberty zajmuje się profesjonalną i rzetelną obsługą firm, urzędów, instytucji, zakładów pracy , itp. w zakresie kompleksowego zaopatrywania biur w niezbędne do pracy artykuły i urządzenia.

Naszym celem jest stworzenie warunków współpracy, które maksymalnie skrócą czas oczekiwania na zamówiony przez Państwa towar. Za wartość nadrzędną stawiamy sobie doradztwo i wysokiej jakości artykuły za przystępną cenę.

Sprawiamy, że zakupy w Liberty stają przyjemnością. Doświadczony zespół fachowców doradzi i sprawnie przeprowadzi cały proces zamówienia w najszybszym możliwym czasie. Prosimy wyobrazić sobie, że czas oczekiwania na towar jeszcze nigdzie nie był tak krótki.

Firma Liberty istnieje na rynku od ponad 20 lat funkcjonując na terenie całej Polski. Nieustanny rozwój
i doskonałe zaplecze oraz doświadczenie logistyczne sprawia, że potrafimy zaspokoić potrzeby małych lokalnych firm, jak i dużych międzynarodowych przedsiębiorstw, które z przyjemnością współpracują z nami od długiego czasu.

pingwin
Wszystkie informacje zawarte na tej stronie są własnością firmy Liberty nie uwzględniając marek oraz logotypów firm z którymi firma Liberty współpracuje.
Wykorzystywanie materiałów, ich powielanie oraz cytowanie możliwe tylko i wyłącznie za zgodą firmy Liberty.